Rady pre mamičky

 
 
 
 
 
 

Odrážadlá Firstbike - dobré rady

Prvý detský bicykel? Bez pedálov!

Celý článok...
 

Odrážadlá Firstbike - Často kladené otázky

Ako starému dieťaťu zaobstarať bicykel bez pedálov?

Celý článok...
 

DARČEK k 2. narodeninám, ktorý vydrží až do 5 ROKOV

Detské odrážadlo čiže bicykle bez pedálov sú novým, alternatívnym spôsobom výučby jazdy na bicykli - už dvojročné deti sa na nich samé naučia držať rovnováhu. Keď povyrastú a zosilnia, plynulo prejdú na klasický šliapací bicykel. Postranné kolieska nebudú nikdy potrebovať.

Celý článok...
 

Ako vybrať ten správny fusak?

V súčasnej dobe už dávno neplatí, že fusak je súčasťou iba zimnej výbavy kočíka. Na trhu existujú totiž vysoko variabilné fusaky, ktoré je možné používať tiež v prechodných ročných obdobiach. Práve z dôvodu, že vás bude fusak sprevádzať po väčšinu roka, je nutné, aby dokázal dokonale splniť potreby Vás a predovšetkým Vášho dieťaťa. Nižšie nájdete niekoľko rád , ktoré vám pomôžu s výberom fusaku stvoreného presne pre Vás.

Celý článok...
 

Výbavička pre dieťa

Bábätko sa narodí čo nevidieť a vy chcete mať istotu, že máte všetko, čo budete po jeho príchode na svet potrebovať. Pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktoré by vo výbavičke pre bábätko chýbať určite nemali!

Celý článok...
 

Potreby do pôrodnice

Na čo všetko myslieť a čo určite nezabudnúť pri balení do pôrodnice? Aké veci bude potrebovať mamička a čo potom jej bábätko? Prinášame vám tento užitočný zoznam.

Celý článok...
 

Nohavičkové plienky Nepia

Pre každého rodiča je príchod dieťatka tou najvzrušujúcejšou etapou života. Stretávate sa s pocitmi obrovskej radosti a očakávania, ale aj starostí či všetko zvládnete a budete dobrým rodičom pre svoje vytúžené bábätko. Každý rodič chce pre svoje dieťatko len to najlepšie, chcete mu poskytnúť všetko, aby sa cítilo dobre a bolo šťastné. Veľmi dôležitou súčasťou výbavičky Vášho dieťatka sú aj kvalitné plienky, ktoré zabezpečia, že dieťatko sa bude cítiť príjemne a komfortne. Ako Vaše dieťatko rastie menia sa aj jeho nároky a požiadavky, čo súvisí aj s používaním vhodných plienok. Preto my v MyJapan prichádzame na slovenský trh s vysokokvalitnými nohavičkovými plienkami Nepia Baby Nappy Pants, ktoré predstavujú novú generáciu plienok.

Celý článok...
 

Váš sprievodca pre výber správnej detskej plienky

Pokiaľ ste čerstvou mamičkou alebo sa pripravujete na príchod dieťatka, mali by ste vedieť, že jednou z najčastejšie kupovanou položkou budú práve detské plienky. Poznáte niekoho kto má rád výmenu plienok? Určite ste sa už stretli so situáciami, kedy Vaša bežná plienka dostatočne neudržala tekutinu alebo nebola priateľská k citlivej pokožke dieťatka . My v MyJapan sme presvedčení o tom, že je dôležité na plienkach nešetriť a svojmu dieťatku zaobstarať kvalitné, spoľahlivé a rýchlo absorbčné detské plienky.

Celý článok...
 

Detská autosedačka

Detská autosedačka je bezpečnostný prvok slúžiaci k zvýšeniu bezpečnosti prepravy detí. V Európskej únii bola povinnosť použiť autosedačku od narodenia do 36 kg a do 150 cm výšky dieťaťa uzákonená nariadením 2003/20 / ES.

Celý článok...
 

ISOFIX najbezpečnejší systém pre prepravu detí

ISOFIX je medzinárodný štandard (ISO 13216) ukotvenia detskej autosedačky. U systému ISOFIX sa detská autosedačka prepojí s konštrukciou vozidla pomocou pevných strmeňov, tie zapadajú do úchytiek pevne pripojených ku konštrukcii vozidla.

Výhodou systému ISOFIX je jednoduché a pevné ukotvenie sedačky vo vozidle. Kotevné body systému ISOFIX sú na krajných sedadlách vzadu. Systém ISOFIX pomáha spoľahlivým prepojením sedačky s vozidlom znížiť riziko zranenia detí v prípade nehody.

Celý článok...
 
 
 
Reklamné okno