Platba platobnou kartou cez CardPay

Kategórie
 
 
 
 

Platba platobnou kartou cez CardPay

Platba platobnou kartou cez CardPay

Od 3.2.2017 je v ponuke v našom internetovom obchode www.aladdin.sk ďalší platobný modul - CardPay (Tatra banka, a.s.). Služba CardPay sa líši od iných platobných systémov tým, že umožňuje klientom platbu za tovar prostredníctvom platobných kariet bez nutnosti mať v Tatra Banke vedený bankový účet. CardPay akceptuje platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club.

Aké sú výhody produktu CardPay?

  • Rýchlosť, bezpečnosť a jednoduchosť. Transakcia je on-line a trvá spravidla okolo 10 sekúnd. Bezpečnosť je zaručená hneď niekoľkými opatreniami:
  • Obchodník vôbec nedostane údaje potrebné pre použitie platobnej karty, to znamená číslo a platnosť karty. Tieto údaje pozná len banka a zákazník.
  • Kupujúci vypĺňa údaje priamo na zabezpečnej web stránke Tatra banky.
  • Prenos dôverných údajov o karte je chránený bezpečnostným kryptovacím SSL protokolom.
  • Platba za tovar alebo službu bude obchodníkovi pripísaná následujúci pracovný deň po zrealizovaní transakcie. Obchodník po obdržaní správy z banky môže tovar ihneď expedovať. Platbou prostredníctvom služby CardPay odpadá nutnosť posielať tovar na dobierku, čo ocenia nielen obchodníci, ale aj potenciálni zákazníci.Prajeme vám príjemné nakupovanie.

Dôležité upozornenie - pri platbe cez službu CardPay treba procesom platby prejsť až do konca - aj s návratom naspäť do e-shopu. Inak nemusí byť Vaša platba správne spárovaná s objednávkou.

 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia