Cybex bezpečnostný signalizátor SensorSafe 4 v 1 Safety Kit sk.0 Infant 2021 520004322

Kód: 68439
Vernostná zľava
Neohodnotené
Značka: Cybex
59,95 €
Skladom u nás
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Našli ste lepšiu cenu?

Našli ste lepšiu cenu na SLOVENSKOM e-shope?

Nevypĺňajte toto pole:

Podrobný popis

SensorSafe 4v 1 Safety Kit
Múdra spona, ktorá vylepšuje bezpečie vášho dieťaťa vo vozidle

Pocit istoty pre vás, vylepšené bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa. Spona sa pripevňuje sa na bezpečnostné pásy. SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo ak okolitá teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom Bluetooth a ľahko ovládateľné aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

Kontrola bezpečnostných pásov
Spona SensorSafe zabraňuje dieťaťu vykĺznuť z bezpečnostných pásov autosedačky. Ak sa dieťaťu podarí sponu rozopnúť, okamžite o tom dostanete upozornenie na váš chytrý telefón.

KONTROLA TEPLOTY
Zabezpečuje, aby vaše dieťa vždy cestovalo v bezpečnej teplote.
Spona SensorSafe monitoruje teplotu vo vnútri vášho vozidla a predchádza tak prehriatiu alebo podchladeniu vášho dieťaťa. Akonáhle teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke úrovne, dostanete na váš chytrý telefón upozornenia prostredníctvom aplikácie.

VÝSTRAHA - osamotená DIEŤA - ZAISTITE, ŽE JE VAŠE DIEŤA VŽDY S rodičmi alebo s milovanej osobe
Ak by ste vaše dieťa zabudli vo vozidle, bezpečnostná spona SensorSafe vás o tom dokáže informovať pomocou oznámenia na vašom smartfóne. Ďalej je tiež možné upozorniť núdzové kontakty a oznámiť im polohu vozidla.

UPOZORNENIE na prestávku - DÁ VÁM VEDIEŤ, AK DIEŤA SEDÍ v autosedačke príliš dlho
Spona SensorSafe vám pripomenie pravidelne vyberať dieťa z autosedačky. Upozornenie na prestávku sa spustí, ak je spona SensorSafe zapnutá dlhšiu dobu.

SensorSafe 4-in-1 Safety Kit je samostatne dostupné príslušenstvo, ktoré je možné používať na vybraných autosedačkách CYBEX a gb. Dostupné sú 2 verzie: SensorSafe Infant (sk. 0) a SensorSafe Toddler (sk 0 + / 1).

SensorSafe Infant (kojenec):

  • CYBEX Aton M i-Size
  • CYBEX Cloud Z i-Size

SensorSafe Toddler (batoľa):

  • CYBEX rad Sirona Z
  • CYBEX rad Sirona Z i-Size
  • CYBEX rad Sirona S
  • CYBEX rad Sirona M
  • gb rad Vaya

SensorSafe 4-in-1 Safety Kit je samostatne dostupné príslušenstvo, ktoré je možné používať na vybraných autosedačkách CYBEX a gb. Dostupné sú 2 verzie: SensorSafe Infant a SensorSafe Toddler.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: