Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Deky, zavinovačky a spacie vaky

Ergobaby zavinovačka Swaddler Original 2019

Výrobca:Ergobaby
Katalógové číslo:22343
farba: heart to heart: 24,90 €
19,72 € bez DPH 23,66 € s DPH Cena po registrácii:
:
Zvoľte variant:
ObrázokNázovDostupnosťCenaKúpiť
farba: heart to heart 24,90 €
farba: silver moons 24,90 €
farba: windsong 24,90 €

Popis produktu

Spánok je kľúč - sladké sny pre vás aj vaše dieťatko.
Mäkké, ergonomické, ľahké.


Prvé dni života vášho dieťatka patria medzi jedno z najvzácnejších citových dojmov vášho života. Vaše dieťatko práve opustilo bezpečia mamičkinho bruška a vstúpilo do nového sveta. Zavinovačka Ergobaby je tým najútulnejším miestom na oddych ak práve dieťatko nedojčíte, alebo vám situácia nedovolí upokojovať ho v náručí.
Má inovatívny ergonomický dizajn, ktorý v sebe kombinuje niekoľko jedinečných vlastností a zaisťuje tak dlhý, bezpečný a pohodlný spánok vášho bábätka. Naše zavinovačka je dokonale jednoduchá a dieťatko dokážete perfektne zavinúť. Je vyrobená z mäkkej priedušnej 100% froté poly-bavlny (zmes polyesteru a bavlny).
Prostredie zavinovačky poskytuje deťom tu správnu klímu, aby im nebolo chladno ani príliš horúco. Bábätká v zavinovačke môžu nosiť dupačky alebo len plienku. Zavinovanie pomáha Vášmu dieťaťu dlhšie a mierumilovne spať. Nové pridané vrecká na ručičky, zdravotný bedrový pás a tiež vak na nožičky poskytujú prístup na prebaľovanie.
Náš inovatívny dizajn uľahčuje zavinovanie vďaka skvelému strihu pomocou 4 jednoduchých krokov.

Prečo zavinovanie: Prax zavinovanie detí je používaná už po stáročia v mnohých rôznych kultúrach vďaka výhodám, ktoré prináša. Zavinovanie napodobňuje štruktúru maternice a uľahčuje dieťatku prirodzený príchod do sveta. Novorodenci potrebujú rozsiahlu starostlivosť počas prvých 3 mesiacov života, ktorú im môže poskytnúť zavinovanie - toto obdobie sa zvyčajne označuje ako štvrtý trimester. Zavinovanie pomáha deťom tráviť viac času v tzv. REM spánku, čo sa považuje za nevyhnutné pre mimoriadny vývoj mozgu. Vzhľadom k tomu, že REM spánok je ľahší a ľahšie narušiteľná, zavinovačka pomáha zabrániť dieťaťu pred prebúdzaním. Výskum dokazuje, že keď je dieťa správne zavinuté, deti sú vo väčšom bezpečí a je väčšia pravdepodobnosť, že zostáva spať na chrbte a menej pravdepodobné, že sa chytí voľných prikrývok.
Zavinovačky deti upokojujú, pomáhajú regulovať telesnú teplotu a zabraňujú poškriabaniu bábätka.

Vlastnosti:
 • Ergonomický dizajn umožňuje prirodzený pohyb bedier a nôh dieťaťa podľa odporúčaní Medzinárodného inštitútu - patentovaná HIP poloha udržuje nohy a boky dieťaťa v správnej ergonomickej polohe - US patenty č. 8943625 a 9119423.
 • Zabraňuje poraneniu pri náhlom prebudení (Moro reflex: objímací reflex u novorodencov).
 • Ľahké zavinutie dieťaťa pomocou 4 jednoduchých a rýchlych krokov - dokonale sa prispôsobí vášmu dieťatku.
 • Zaručuje zdravý spánok, upokojuje novorodenca vďaka miernemu tlaku na bruško.
 • Špeciálne vrecká v bočných rohoch slúžia pre ruky dieťatka a napomáhajú simulovať fetálnej obdobia s ručičkami v pozícii "na srdci".
 • Vak na nožičky uľahčuje prístup na prebaľovanie a umožňuje položiť dieťatko do lehátka.
 • Dieťatko má nožičky v správnej, ergonomickej polohe (abdukčno flekčná poloha).
 • Je vyrobená z mäkkej, priedušnej a pružnej 100 % froté bavlny - napomáha regulovať teplotu tela bábätka pre jeho maximálne pohodlie.
 • Kvalitný suchý zips - najmäkší a najtichší na trhu.
 • Veľkosť: UNI – jedna veľkosť pre dojčatá - 48-61cm, 2,7 kg - 6,8 kg.
 • Možnosť prať v práčke na šetrný cyklus s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám na čo najnižšiu teplotu.
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia