Kategórie
 
 
 
 

Ostatná kozmetika

SUAVINEX Môj prvý krém na tvár 50ml 3159887

Výrobca:Suavinex
Katalógové číslo:41963
Ušetríte:2,22 €20 % Cena: 11,14 € Naša cena: 8,92 €
Cena po registrácii:

Popis produktu

SUAVINEX Môj prvý krém na tvár - 50 ml

Ošetruje, chráni a hydratuje.

Môj prvý krém na tvár pre novorodencov s hlboko vyživujúcimi vlastnosťami chráni, hydratuje a ošetruje citlivú pokožku tváre proti vonkajším vplyvom spôsobeným slnkom, vetrom a chladom. S UV ochranným faktorom a SPF 15 - poskytuje široké spektrum ochrany pred UVA/UVB žiarením.
Ochrana jemnej pokožky bábätiek je otázkou zdravia. Keďže táto koža nie je ešte dostatočne zrelá, je veľmi zraniteľná a zatiaľ plne nevykonáva svoju ochrannú funkciu zabraňujúcu prienik mikroorganizmov. Suavinex prispôsobil zloženie tejto rady detskej kozmetiky veľmi jemným a citlivým pokožkám. Táto škála produktov zostavených odborníkmi z lekárskych a farmaceutických kruhov a podrobeným prísnym kontrolám tolerancie zaručuje účinnú a bezpečnú starostlivosť o pokožku bábätka.
Patrí k dennej starostlivosťou o dieťa.

POUŽITIE: Aplikujte predovšetkým na tvár a krk. Jemne votrite, kým sa úplne do pleti nevsají. V prípade, že je potrebné, krém aplikujte znovu.
ZLOŽENIE: Vitamín E, ktorý neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, orechový olej vyživuje a Aloe Vera osviežuje a upokojuje citlivú a podráždenú pleť.
OBJEM: 50 ml.

VŠETKY PRODUKTY sú zložené z PRÍSAD považovaných za HYPOALERGÉNNE. ICH AKTÍVNE ZLOŽKY SÚ prírodného pôvodu.
Klinicky testovaný. Určený len na vonkajšie použitie.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia