Kategórie
 
 
 
 
 

Pre mamičku

Kniha PRVÉ PRÍKRMY – PRE ZDRAVÉ BRUŠKÁ

Katalógové číslo:21804
Naša cena: 17,90 €
14,18 € bez DPH 17,01 € s DPH Cena po registrácii:

Popis produktu

Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová  
Kedy je čas začať? Čím začať? Ako postupovať? Koľko je dosť? Čo keď to nejde?... Všetko, čo potrebujete vedieť o prvých príkrmoch, nájdete v jednej knihe.
 
Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život.
 
Autorky sa v knihe venujú základnej problematike úplne prvých príkrmov pre deti vo veku do 12 mesiacov, najčastejšie kladeným otázkam, s ktorými sa rodič môže stretnúť, a samozrejme, praktickým tipom a receptom, z ktorých dokážete navariť aj pre celú rodinu.
 
Cieľom tejto knihy je motivovať vás, informovať a poskytnúť prehľad o najnovších trendoch v stravovaní našich najmenších, inšpirovaných prírodou a našou históriou. V knihe nájdete aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín, ktorá vám uľahčí rozhodnutie o správnom načasovaní.
 
Je to kniha pre všetkých, ktorým záleží na kvalite stravy svojich drobcov, aby v budúcnosti mali len tie najlepšie predispozície na boj s dnes už tak veľmi rozšírenými civilizačnými ochoreniami.
 
Počet strán: 160
Rozmer: 187 x 222 mm
Väzba: tvrdá obálka + špirála
Hmotnosť: 635 g
ISBN: 9788097318505

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia