Rady pre mamičky

 
 
 
 

Pozor! Uzatvárame predvianočné objednávky

Vážené mamičky,

rok 2017 ubehol ako voda a ďalší máme za rohom. Čoskoro nás všetkých čakajú krásne vianočné sviatky, ktoré strávime s našimi najbližšími. Touto cestou by sme vám z celého srdca chceli poďakovať za vašu podporu a prejavenú dôveru v naše produkty, nesmierne si to vážime.

Celý článok...
 

Tipy, vďaka ktorým zaručene vyberiete správne darčeky na Vianoce.

Vianoce sú za rohom a vy možno rozmýšľate, čím by ste tento rok potešili vašu malú ratolesť a vašich blízkych. Sviatky počas tohto obdobia sú samozrejme predovšetkým o príjemne strávenom čase v kruhu najbližších, no patria k tomu aj pekné darčeky, ktorými chceme spraviť radosť našim milovaným. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili tipy na darčeky, ktorými by sme vám radi ušetrili množstvo času a stresujúcich chvíľ.

Celý článok...
 

Detský fusak na zimu – ako si vybrať správne, aby bolo vaše bábätko spokojné?

Zimné mesiace sú za rohom a veľa mamičiek rozmýšľa, aký fusak by bol vhodný pre ich malé ratolesti. Kladú si otázky týkajúce sa jeho materiálu, účelu, strihu alebo či bude vhodný pre tvar ich kočíka. Existuje množstvo parametrov, ktoré je potrebné brať do úvahy, a preto sa pokojný výber krásneho fusaku môže zmeniť na skutočný stres. Množstvo času strávite hľadaním, zo všakovakých rozdielnych informácií budete mať akurát tak ťažkú hlavu a vášmu malému bábätku začne byť počas toho už možno aj zima. My vás však chceme týchto strastiplných chvíľ ušetriť, a preto sme pre vás spísali rady, ktoré vám nepochybne pomôžu  zorientovať sa v spomínanom fusakovom chaose.

Celý článok...
 

Odrážadlá Firstbike - dobré rady

Prvý detský bicykel? Bez pedálov!

V posledných rokoch ich vídame v parkoch, na detských ihriskách aj cyklotrasách čím ďalej tým častejšie - odrážadlá pripomínajúce bicykel, ktorým však na prvý pohľad niečo chýba. Prečo nemajú pedále? Pretože ich malé deti nepotrebujú a výučbu jazdy na bicykli im skôr komplikujú. Deti s nimi bojujú, často ťažký prevod bicykla neušlapú alebo šliapu dozadu. Naproti tomu odrážanie je im blízke: majú neustály kontakt nožičkami so zemou, kedykoľvek si nimi môžu pribrzdiť, a tak sa cítia oveľa istejšie. Rodinné prechádzky sú výrazne dlhšie - malý cyklista na takom odrážadle prejde bez námahy veľký kus cesty, a to aj v teréne. Kopec, ktorý by na bežeckom páse nevyšlapal, na bicykli jednoducho vybehne.

Celý článok...
 

Odrážadlá Firstbike - Často kladené otázky

Ako starému dieťaťu zaobstarať bicykel bez pedálov?

Celý článok...
 

DARČEK k 2. narodeninám, ktorý vydrží až do 5 ROKOV

Detské odrážadlo čiže bicykle bez pedálov sú novým, alternatívnym spôsobom výučby jazdy na bicykli - už dvojročné deti sa na nich samé naučia držať rovnováhu. Keď povyrastú a zosilnia, plynulo prejdú na klasický šliapací bicykel. Postranné kolieska nebudú nikdy potrebovať.

Celý článok...
 

Výbavička pre dieťa

Bábätko sa narodí čo nevidieť a vy chcete mať istotu, že máte všetko, čo budete po jeho príchode na svet potrebovať. Pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktoré by vo výbavičke pre bábätko chýbať určite nemali!

Celý článok...
 

Potreby do pôrodnice

Na čo všetko myslieť a čo určite nezabudnúť pri balení do pôrodnice? Aké veci bude potrebovať mamička a čo potom jej bábätko? Prinášame vám tento užitočný zoznam.

Celý článok...
 

Nohavičkové plienky Nepia

Pre každého rodiča je príchod dieťatka tou najvzrušujúcejšou etapou života. Stretávate sa s pocitmi obrovskej radosti a očakávania, ale aj starostí či všetko zvládnete a budete dobrým rodičom pre svoje vytúžené bábätko. Každý rodič chce pre svoje dieťatko len to najlepšie, chcete mu poskytnúť všetko, aby sa cítilo dobre a bolo šťastné. Veľmi dôležitou súčasťou výbavičky Vášho dieťatka sú aj kvalitné plienky, ktoré zabezpečia, že dieťatko sa bude cítiť príjemne a komfortne. Ako Vaše dieťatko rastie menia sa aj jeho nároky a požiadavky, čo súvisí aj s používaním vhodných plienok. Preto my v MyJapan prichádzame na slovenský trh s vysokokvalitnými nohavičkovými plienkami Nepia Baby Nappy Pants, ktoré predstavujú novú generáciu plienok.

Celý článok...
 

Váš sprievodca pre výber správnej detskej plienky

Pokiaľ ste čerstvou mamičkou alebo sa pripravujete na príchod dieťatka, mali by ste vedieť, že jednou z najčastejšie kupovanou položkou budú práve detské plienky. Poznáte niekoho kto má rád výmenu plienok? Určite ste sa už stretli so situáciami, kedy Vaša bežná plienka dostatočne neudržala tekutinu alebo nebola priateľská k citlivej pokožke dieťatka . My v MyJapan sme presvedčení o tom, že je dôležité na plienkach nešetriť a svojmu dieťatku zaobstarať kvalitné, spoľahlivé a rýchlo absorbčné detské plienky.

Celý článok...
 

Detská autosedačka

Detská autosedačka je bezpečnostný prvok slúžiaci k zvýšeniu bezpečnosti prepravy detí. V Európskej únii bola povinnosť použiť autosedačku od narodenia do 36 kg a do 150 cm výšky dieťaťa uzákonená nariadením 2003/20 / ES.

Celý článok...
 

ISOFIX najbezpečnejší systém pre prepravu detí

ISOFIX je medzinárodný štandard (ISO 13216) ukotvenia detskej autosedačky. U systému ISOFIX sa detská autosedačka prepojí s konštrukciou vozidla pomocou pevných strmeňov, tie zapadajú do úchytiek pevne pripojených ku konštrukcii vozidla.

Výhodou systému ISOFIX je jednoduché a pevné ukotvenie sedačky vo vozidle. Kotevné body systému ISOFIX sú na krajných sedadlách vzadu. Systém ISOFIX pomáha spoľahlivým prepojením sedačky s vozidlom znížiť riziko zranenia detí v prípade nehody.

Celý článok...
 
 
 
Reklamné okno