Ide sa na dovolenku k vode! Čo by vo vašej výbave pre dieťatko nemalo chýbať?

Kategórie
 
 
 
 
 

Ide sa na dovolenku k vode! Čo by vo vašej výbave pre dieťatko nemalo chýbať?

Ide sa na dovolenku k vode! Čo by vo vašej výbave pre dieťatko nemalo chýbať?

Leto nám klope na dvere a každý z nás sa už určite teší na nejakú tú dovolenku pri vode. Dnes si povieme súčasti výbavičky pre vašu ratolesť, tak aby jej nič nechýbalo a mohlo si naplno vychutnávať príjemné chvíle plné zábavy a radosti.

 


Vo vašom zozname by isto nemali chýbať:

Nafukovacie kolieska na plávanie

Čo by to bolo za čvachtanie bez poriadneho kolieska! Detičky sa vďaka nim poriadne zabavia, pomáhajú im s budúcou plaveckou kariérou a taktiež v nich môžu fajnovo relaxovať alebo len tak chytať bronz.


Plavky

Plavec bez plaviek nie je proste plavec. Doprajte vášmu dieťatku nejaké pohodlné plavečky, v ktorých sa bude cítiť dobre a medzi rovesníkmi vyzerať "cool".

Slnečné okuliare

O výbere správnych slnečných okuliarov sme si čo to povedali v našom minulom článku. Určite na ne nezabudnite, keďže sú v slnečných časoch pri vode veľmi dôležité.

Zdravý olej na opaľovanie

Pre zdravé opaľovanie je potrebné si zadovážiť aj kvalitný detský opaľovací krém s vysokým ochranným UV faktorom. Vďaka nemu bude citlivá pokožka vášho dieťatka plnohodnotné chránená a len tak sa nespáli.

Rukávniky

Okrem nafukovacích koliesok myslite určite taktiež aj na bezpečné rukávniky, ktoré vášmu malému plavcovi pomôžu pri všetkých jeho plaveckých kúskoch.

Šľapky

Pre zdravé nôžky bez akýchkoľvek úrazov odporúčame nejaký ten pár pevných kvalitných šľapiek, ktoré sa pri behaní po pláži len tak nepoškodia.

Pokrývka hlavy

Slniečko nám pečie stále viac a viac, a tak pokrývka hlavy je doslova nevyhnutnosťou. Či už pôjde o frajerskú šiltovku alebo módny klobúčik, musí najmä chrániť hlavičku pred prehriatím a potenciálnym úpalom.

Tielka

Komfort je pre vášho drobčeka vždy veľmi dôležitý. Po poriadnom vyčvachtaní sa isto bude chcieť pohrať aj v suchu na deke. Pri tejto príležitosti vám príjemné tieločká (ideálne z čistej bavlny) isto padnú vhod.

Zoznam máme hotový, no odporúčame ho skontrolovať radšej dvakrát, nech vám na vytúženej dovolenke nič nebude chýbať. Do skorého dovolenkovania!

 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia