Kategórie
 
 
 
 
 

Retiazky na dudlík

Suavinex klip na dudlík s ochranou WANDERLUST 3305909

Výrobca:Suavinex
Katalógové číslo:24768
farba: modrá: 8,10 €
6,42 € bez DPH 7,70 € s DPH Cena po registrácii:
:
Zvoľte variant:
ObrázokNázovDostupnosťCenaKúpiť
farba: modrá 8,10 €
farba: ružová 8,10 €
farba: zelená 8,10 €
farba: blankytná modrá 8,10 €

Popis produktu

Suavinex prichádza s novou limitovanou kolekciou navrhnutou pre rodiny na cestách.

Ďalšie destinácie pre dovolenku: Wanderlust

Zdvihnite ruku, ak nemôžete čakať na budúci prázdniny a chcete uniknúť z rutiny už teraz! Cieľ je na vás, a čo treba výlet na pláž? Alebo dpojení sa od hlučného mesta s premiestnením sa očarujúce dediny? Znie to dobre, že? Či už je vaším ďalším cieľom čokoľvek, Suavinex vás bude s novou kolekciou Wanderlust sprevádzať. A ako názov napovedá, pôjde s vami po celom svete k objaveniu odľahlých miest pre radosť celej vašej rodinky.


Kolekcia Wanderlust sa stane dokonalým doplnkom pre rodiny s nadšením pre cestovanie, ktoré chcú prežívať dobrodružstvá pri spoločnom objavovaní nezabudnuteľných miest. Vždy však s ohľadom na potreby svojich milovaných detí tak, aby sa plány stali skutočnosťou ????


Štýl dobrodružného ducha možno vnímať na dekoroch cumlíkov, fliaš aj doplnkov tejto veselej pozitívne radu. Predovšetkým nepostrádateľnou sa pre cesty za dobrodružstvom stáva klip s ochrannou krabičkou na cumlík, ktorá pomáha chrániť cumlík pred nečistotou.
Precízne hygienu však pomôže udržať cestovné parný sterilizátor Duccio, ktorý eliminuje 99% baktérií a mikroorganizmov, vedúcich k gastrointestinálnym ochorením.


Kolekcia Wanderlust vás tak vyzíva na cestovanie: jazda v karavane cez hory, pozorovanie zasnežených ostrovov z okna lietadla, prechádzka na bicykli po krajine alebo objavovanie krásy púšte.

S týmto novým návrhom Suavinex bude mať váš malý cestovateľ všetko, čo potrebuje k tomu, aby získal životný štýl a nadhľad Wanderlust. Teraz si len musíte vybrať, kam na vašu mapu umiestnite ďalší pin!

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia