Kategórie
 
 
 
 

Športové kočíky

DOPRAVA ZDARMA
Cybex E-Priam by Jeremy Scott Seat Lux WINGS
zväčšiť obrázok
Top
Cybex E-Priam by Jeremy Scott Seat Lux WINGS
 

Cybex E-Priam by Jeremy Scott Seat Lux WINGS

Výrobca:Cybex
Katalógové číslo:42278
Naša cena: 2.266,95 €
1.794,67 € bez DPH 2.153,60 € s DPH Cena po registrácii:

Popis produktu

Tento produkt nie je možné kúpiť cez e-shop. Navštívte prosím našu predajňu.

PRIAM JS WINGS športový kočík obsahuje: podvozok+SEAT a PRIAM SEAT PACK

POZOR! Na podvozku E-PRIAM je zakázané používať:

  • stupienok (skate) pre druhé dieťa

  • tašku na rukoväť

Revolučná múdra technológia sa stretáva s luxusným dizajnom - e-PRIAM - prvý e-kočík od Cybex. Inteligentný, intuitívne a výnimočne inovatívne e-PRIAM vám umožní ľahko brázdiť po kopcoch a chytro sa prispôsobí nepriaznivému povrchu, ako je napr. Piesok, štrk alebo dlažobné kocky. Zažite čarovný pocit odľahčeného nákladu, uhladené kamenisté cesty alebo sprístupneného náročného stúpania.

Choďte ďalej, obohaťte svoj každodenný život a majte viac energie pre vás i pre budúce cesty s vaším dieťaťa.

PODPORA DO KOPCA A Z KOPCA
Náročné tlačenie kočíka do kopca je problémom minulosti - e-PRIAM vám v potrebných chvíľach podá pomocnú ruku. Po svojej aktivácii kočík monitoruje úsilie vyvinuté pri jeho tlačení a podporí váš výstup tak, že aj prudké stúpanie pre vás bude prechádzkou po rovine.
V rukoväti kočíka integrované senzory zaznamenávajú tlak a ťah, ktorý vyvíjate na rukoväť počas jazdy a prispôsobujú podľa toho chytrou podporu pre jazdu do kopca a z kopca. Spúšťanie tejto asistencie je tak dômyselne premyslené a hladké, že vám jazda do / z kopca bude pripadať ako jazda po rovine.
Elektronické funkcie vám pomôžu pri stúpaní o náklone až cca 25% (cca 14 °). To zhruba zodpovedá náklonu známej ulice Lombard Street v San Franciscu.

PODPORA Na nerovnom povrchu
Neváhajte nad jazdou mimo chodník: e-PRIAM vám umožní ľahko prekonať nerovný terén, ako sú napríklad piesočné pláže, nespevnené cesty alebo snehom zasypané ulice. Jednoduchšie cestovanie pre vás, pohodlnejšie cestovanie pre vaše dieťa.

INDIVIDUÁLNY DESIGN
Prispôsobte si váš e-PRIAM podľa vášho vkusu. Skombinujte vami zvolený podvozok s jedným z širokého výberu Seat pack a zmeňte tak vzhľad vášho kočíka kedykoľvek sa vám zachce. Všestranný a štýlový podvozok je dostupný v niekoľkých sofistikovaných prevedeniach:

  • moderné Matt Black
  • rafinovaný Rosegold
  • štýlový chrome s čiernymi alebo hnedými detaily.

4 v 1 CESTOVNÝ SYSTÉM
Nový 4 v 1 cestovný systém robí z kočíka e-PRIAM flexibilného a pohodlného spoločníka na cesty. Všestranný podvozok vám umožňuje prispôsobiť kočík podľa vašich potrieb a pomôže vám čeliť všetkým nástrahám mobilného života. Okrem nových korbičiek LUX Carry Cot a LITE Cot môžete na kočík nasadiť tiež víťazné detské autosedačky CYBEX. Pre staršie deti potom možno ku kočíku e-PRIAM pripevniť praktickú športové nadstavbu, ktorú možno používať po i proti smeru jazdy.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU:

Cybex Platinum e-Priam podvozok: Hliníkový podvozok s plastovými časťami.

Váha: 10,7 kg

Rozmery:

  • Zložený kočík bez športovej nadstavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm
  • Kompaktne zložený kočík bez športovej nadstavby (bez koliesok): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm

batérie:

  • e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienkach má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitie je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.

senzory:

  • Senzory v rukoväti zaznamenávajú úroveň tlačenie a ťahanie kočíka a premyslený algoritmus neustále prepočítava optimálnu mieru podpory, ktorú práve potrebujete. Vďaka tomu sa e-PRIAM dokáže bleskovo prispôsobiť okolitým podmienkam.

motory:

  • Dodatočnú silu pri jazde s kočíkom e-PRIAM vám dodávajú dva elektromotory, ktoré sú dostatočne tiché, aby nerušili pokojný spánok vášho dieťaťa. Každý z elektromotorov sa diskrétne schováva za zadnými kolesami na oboch stranách zadnej nápravy.

 

 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia