Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Ako funguje online nákup tovaru na splátky cez Quatro?

Kampaň - Quatro zimná kampaň platí od 2.10.2023 do 31.12.2023.

Pre danú kampaň platí štandardný produkt „Šikovná splátka“ s možnosťou využitia benefitu 0% úroková sadzba, v prípade ak klient vyplatí výšku úveru do 6 mesiacov od prevzatia tovaru.

Podmienky pre získanie benefitu 0% úroková sadzba?

 • klient nakúpi na splátky cez Quatro v období od 2.10.2023 – 31.12.2023 a zvolí si „Šikovnú splátku – kampaň 0% úrok“ s dobou splatnosti od 7 – 96 mesiacov s typom zmluvy QZVSU_akcia6
 • klient vyplatí výšku úveru najneskôr do 6 mesiacov od prevzatia tovaru
 • klient vytvorí žiadosť najneskôr do 31.12.2023

Urobte si radosť hneď a presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky môže byť rýchly, jednoduchý a pohodlný!

Objednanie tovaru na splátky prostredníctvom splátkového systému Quatro v našom internetovom obchode www.aladdin.sk je veľmi ľahké. Pre istotu sme vám však ešte pripravili jednoduchý návod, ako správne a bez problémov nakúpiť na splátky.

Nakupovanie v e-shope

1. Vyberte tovar v hodnote od 100 € do 10 000 € a v online pokladni si zvoľte spôsob platby cez Quatro. Ak si chcete ešte pred potvrdením objednávky prepočítať, koľko budete splácať, využite Quatro kalkulačku. Po záväznom odoslaní vašej objednávky vás stránka automaticky presmeruje do online žiadosti nákupu na splátky cez Quatro.

2. Žiadosť vyplníte rýchlo, pretože obsahuje iba 6 jednoduchých krokov.

Podmienky splácania – zvolíte si splátkový produkt, výšku vašej splátky či dobu splácania. Ak by ste chceli vopred zistiť, koľko a ako môžete splácať, skúste našu Quatro kalkulačku.

Identifikácia klienta – aby sme vedeli, že nákup robíte naozaj vy, potrebujeme si overiť vašu identitu. Robíme to preto, aby ste sa aj pri nákupe online cítili maximálne bezpečne. V tomto kroku budete prikladať aj požadované doklady. Nižšie zistite, ktoré si potrebujete pripraviť, aby bol váš nákup ešte rýchlejší.

Osobné údaje – vyplníte základné osobné údaje podľa vášho platného občianskeho preukazu, alebo iného dokladu totožnosti, ktorý použijete.

Údaje o príjme – pre bezproblémové schválenie vašej žiadosti je potrebné aj zodpovedne vyplniť údaje o príjme. Ak ich overíme v Sociálnej poisťovni, nákup prebehne ešte rýchlejšie.

Dokumenty a súhlasy – vyplníte potrebné súhlasy, bezpapierovo, prostredníctvom SMS, podpíšete potrené dokumenty. Pohodlne a šetrne k životnému prostrediu.

3. V prípade, že ste klientom VÚB banky alebo ste v minulosti už nakupovali cez Quatro, môžete sa identifikovať prihlásením do služby VÚB Nonstop Banking. Ak ste novým klientom, identifikácia prebehne zrealizovaním 0,01 € platby z účtu vedeného na vaše meno. Prikladať budete aj 2 doklady totožnosti.

4. Online žiadosť potvrdíte SMS kódom a záväzne odošlete na posúdenie. E-mailom vás budeme informovať o výsledku posúdenia online žiadosti. Ak to bude potrebné, vyzveme vás na doplnenie ďalších údajov alebo dokladov. Sledujte preto vašu e-mailovú schránku a mobilný telefón.

5. Ihneď po schválení online žiadosti môžete SMS kódom podpísať zmluvu o nákupe tovaru na splátky. Akonáhle je zmluva podpísaná, kontaktujeme e-shop, aby expedoval tovar. Všetko bez papierov, online, šetrne k životnému prostrediu.

Nakupovanie v kamennej predajni

1. Vyberiete si tovar v hodnote od 100 € do 10 000 €.

2. Predajcovi poviete, že chcete nákup na splátky cez Quatro a on s vami spíše žiadosť. Vyplní všetky požadované osobné údaje, údaje o príjme, o zvolenom splátkovom produkte, výške splátky a dobe splácania. Zabezpečí aj priloženie potrebných a požadovaných dokladov. Ak vieme overiť výšku príjmu v Sociálnej poisťovni, k nákupu obyčajne stačí len občiansky preukaz. Overte si však vopred, ktoré doklady je lepšie mať pri sebe, aby ste nákup vybavili bez zbytočného čakania.

3. Takto pripravenú žiadosť odošle predajca na schválenie.

4. Po schválení žiadosti podpíšete prostredníctvom SMS kódu Zmluvu o nákupe tovaru na splátky.

5. Ak všetky podpisy prebehnú v poriadku, predajca vám odovzdá tovar a vy si ho spokojne odnesiete domov. Rýchlo, jednoducho a pohodlne.

Aké doklady potrebujem k nákupu na splátky? *

ZAMESTNANEC

 • platný občiansky preukaz

ŠTÁTNY ZAMESTNANEC

Zamestnanec Ministerstva vnútra a Ministerstva obrany SR.

 • platný občiansky preukaz
 • kópia výpisu z účtu za posledné 3 mesiace

STAROBNÝ A INVALIDNÝ DÔCHODCA

 • platný občiansky preukaz

VÝSLUHOVÝ DÔCHODCA

 • platný občiansky preukaz
 • rozhodnutie (výmer) o priznaní/zvýšení/znížení dôchodku

ŽIVNOSTNÍK (SZČO)

 • platný občiansky preukaz
 • daňové priznanie k dani z príjmov a potvrdenie o jeho podaní i
 • kópia výpisu z účtu za posledné 3 mesiace

* VÚB, a.s. si vyhradzuje právo vyžiadať doplňujúce doklady. Najmä v prípade, ak príjem klienta nie je možné overiť v Sociálnej poisťovni.

Reklamačný poriadok spoločnosti nájdete TU.