Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Možnosti dopravy a platieb

Platobné podmienky

Platbu objednaného tovaru je možné uskutočniť osobne platbou v hotovosti príp. kartou v mieste prevádzky dodávateľa, alebo je možné tovar dodať na dobierku. Objednávka bude nasledujúce dni overená pre prípad momentálnej nedostupnosti tovaru.

V našom e-shope máte možnosť nákupu na splátky cez splátkový systém Quatro. Pre viac informácií o nákupe na splátky klikni sem.

V našom internetovom obchode www.aladdin.sk môžete využiť platobný modul - ShoptetPay. Služba ShoptetPay sa líši od iných platobných systémov tým, že umožňuje klientom platbu za tovar prostredníctvom platobných kariet bez nutnosti opustiť náš e-shop. ShoptetPay akceptuje všetky bežne používané platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.

Dodávka tovaru

Objednávka bude spracovaná bez zbytočného odkladu. Tovar s označením „na objednávku“ bude zákazníkovi odoslaný najneskôr do 21 dní, ak sa nedohodnú inak. Ak nie je pri tovare uvedená dodacia doba, zákazník má možnosť preveriť si dostupnosť tovaru telefonicky alebo e-mailom ešte pred uskutočnením nákupu. Predávajúci balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Ak je zásielka odoslaná predávajúcim prostredníctvom kuriérnej služby DPD SK, zákazník platí prepravné náklady v závislosti od ceny objednaného tovaru nasledovne. Cena poštovného pre Slovensko je paušálne 4,99€. Do odvolania prebieha v našom e-shope akcia poštovné ZDARMA pri objednávke nad 69€. Iba v prípade ťažkého alebo rozmerného tovaru (nábytku) je cena rátaná individuálne, podľa váhy objednaného tovaru. V prípade platby dobierkou je k poštovnému účtovaný dobierkový príplatok 1€.

POZOR ZMENA!

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o zmene doručovania pri drevených produktoch - nábytkové zostavy, skrine, komody. Tento typ tovaru neposielame kurierom z dôvodu častého poškodenia pri preprave. Je možné len osobné vyzdvihnutie na našej predajni Aladdin v Hlohovci.

Ak máte špecifické požiadavky na prepravu/dodanie zakúpeného tovaru, prosím napíšte ich po poznámky/komentára pri objednávaní. Doba dodania je spravidla do 24 hodín od odoslania. Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenskej republiky. Do Českej republiky je poštovné paušálne 7€. Poštovné do ostatných krajín je kalkulované osobitne. POZOR: Tovar do zahraničia zasielame až po vyplatení plnej sumy faktúry. Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky zákazníka. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad a v prípade potreby návod na používanie výrobku.

Kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky. V prípade ak kupujúci zistí akékoľvek poškodenie zásielky je povinný o tejto skutočnosti bezodkladne informovať predávajúceho, najneskôr však do 24 hodín odo dňa doručenia zásielky. Kupujúci je povinný poškodenie zásielky zapísať do preberacieho dokladu kuriérskej služby. Bez tohto zápisu nebudú neskôr akceptované žiadne reklamácie týkajúce sa poškodenia zásielky.

V prípade záujmu o osobný odber tovaru v predajni Aladdin, Nitrianska 97 v Hlohovci, uveďte túto skutočnosť do poznámky pri objednávaní. Suma za poštovné Vám nebude účtovaná.

Osobný odber na predajni

Aladdin kočíky, Nitrianska 97, 92001 Hlohovec

Výhody osobného odberu

  • Tovar si môžete vyzdvihnúť hneď po overení a potvrdení dostupnosti tovaru (počas otvaracej doby : PO - PIA 10:00 - 18:00, SO 9:00 - 12:00).
  • Nemusíte čakať na kuriéra.
  • Za osobné vyzdvihnutie u nás nič nezaplatíte.
  • Náš personál Vám ochotne odpovie na Vaše otázky ohľadne zakúpeného tovaru.

V prípade, že si zvolíte túto možnosť osobného odberu, je Vaša objednávka vyradená - ZRUŠENÁ z evidencie internetových objednávok a všetky záväzky voči spotrebiteľovi preberá stredisko - kamenná predajňa Aladdin kočíky.

Tá zabezpečí tovar o ktorý máte záujem a vyzve Vás k osobnému odberu - kúpe na predajni - platba je priamo na predajnom mieste - cez registračnú pokladnicu. V tomto prípade sa potom nejedná o podomový a zásielkový predaj tovaru, ale jedná sa o kúpu tovaru na objednávku, s osobným odberom, kedy si má spotrebiteľ možnosť a právo pred kúpou si tovar prezrieť a v prípade, že sa rozhodne, nemusí ho prevziať.

Osobný odber u firmy Jozef Vrábel - Aladdin sa týmto stáva predajom tovaru priamo na predajni. Tovar je osobne predvedený zaškoleným personálom, je názorne vysvetlené a predvedené použitie tovaru a tento predaj sa ďalej riadi všeobecne platnými Obchodnými podmienkami pre predaj v kamennej predajni.

Pri osobnom odbere - po telefonickom potvrdení naskladnenia tovaru, bude tovar pre zákazníka rezervovaný po dobu 7 pracovných dní. Počas tejto lehoty si môže zákazník tovar osobne prebrať v našej predajni počas otváracích hodín (PO-NE 10:00-17:00). Ak si zákazník v tejto lehote tovar nevyzdvihne, bude tovar uvoľnený z rezervácie a znova zaredený do predaja.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou,
za poškodenie zásielky zavinené poštou.