Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


O nás

Spoločnosť Aladdin je aktuálnou špičkou na trhu v segmente detských potrieb. V jej ponuke nájdete mimoriadne široký sortiment kvalitných produktov - od sofistikovaných kočíkov, bezpečných autosedačiek cez dizajnový detský nábytok až po praktickú výbavu na kŕmenie a veľa veľa ďalších moderných produktov, ktoré dennodenne zjednodušujú život mnohým mamičkám, no predovšetkým ich milovaným detičkám. Pod jednou strechou na ploche viac ako 500m2 však u nás nenájdete nie len rozmanité výrobky od výmyslu sveta, no taktiež profesionálny prístup a maximálnu ochotu, ktoré patria medzi naše základné hodnoty. Vo dne, v noci sa snažíme o 100% spokojnosť našich zákazníčok, s ktorými si taktiež budujeme dlhodobé priateľské vzťahy. Heslo “zákazník náš pán” pre nás neznamená len všeobecne zaužívané klišé, ale obrovský záväzok, v súlade s ktorým bez prestávky poskytujeme naše služby na maximum.

 

Prečítajte si viac o našom jedinečnom Cybex Showroome

Okrem obrovského množstva produktov náš e-shop tvoria aj všakovaké zaujímavé novinky, rozličné akcie, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme, no taktiež na ňom nájdete aj sekciu blogu. Na ňom sa snažíme rôznymi praktickými článkami pomáhať všetkým mamičkám, ktoré to potrebujú.

Naša útulná kamenná predajňa je situovaná v susedstve nákupnej zóny na okraji krásneho mesta Hlohovec na Nitrianskej ulici. Vďaka dobrej polohe sme pre zákazníkov prístupní a ľahko nás nájdu. Pri výbere akéhokoľvek produktu vám naše milé a vysoko odborne vyškolené predavačky - Aladdinky veľmi radi ochotne pomôžu.

Neváhajte a navštívte nás! Garantujeme vám, že budete od nás odchádzať spokojní a s úsmevom na tvári. O tom fakte svedčia tisíce spokojných zákazníčok po celom Slovensku.

S úctou obchod Aladdin - s láskou pre všetky mamičky.