Ako nakupovať

Kategórie
 
 
 
 

Registráciou (Ako sa zaregistrovať) a prihlásením sa v našom e-shope získavate vernostnú zľavu 5% z ceny tovaru. Po prihlásení v našom e-shope www.aladdin.sk vidíte automaticky ceny znížené o túto zľavu.

 

Chcete sa zaregistrovať v našom e-shope a využívať naplno vernostný program? Pripravili sme pre vás jednoduchý obrázkový návod, ktorý vás prevedie procesom registrácie.

 
Ako si uplatním darčekovú poukážku alebo zľavový kupón?

Uplatnenie darčekovej poukážky alebo zľavového kupónu/kódu je veľmi jednoduché. Ak máte darčekovú poukážku na nákup v e-shope stačí, ak vložíte jedinečný kód poukážky do poľa “kupón na zľavu” v príslušnom kroku objednávky služieb. Rovnakým spôsobom sa uplatňujú aj zľavové kódy z našich akcií. V prípade ak ste dostali darčekú poukážku na nákup v predajni, môžete ju využiť len na nákup v našej kamennej predajni Aladdin, Nitrianska 97, Hlohovec.

 

 

 

 
Darčekový kupón CADHOC

Darčekový kupón CADHOC je univerzálna poukážka slúžiaca na realizáciu sociálnej politiky vo vnútri organizácie a na realizáciu obchodnej politiky a marketingových aktivít. Kupón CADHOC je darček, ktorý si vyberá každý sám, a preto umocňuje osobnú väzbu obdarovaného k darcovi. Inšpirujte sa rôznorodou sieťou zmluvných zariadení a darujte darček podľa predstáv obdarovaného.

 
Platba platobnou kartou cez CardPay

Od 3.2.2017 je v ponuke v našom internetovom obchode www.aladdin.sk ďalší platobný modul - CardPay (Tatra banka, a.s.). Služba CardPay sa líši od iných platobných systémov tým, že umožňuje klientom platbu za tovar prostredníctvom platobných kariet bez nutnosti mať v Tatra Banke vedený bankový účet. CardPay akceptuje platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club.

 
Ako funguje online nákup tovaru na splátky cez Quatro?

Objednanie tovaru na splátky prostredníctvom firmy Quatro v našom  internetovom obchode www.aladdin.sk je veľmi ľahké. Pre istotu sme vám však ešte pripravili jednoduchý návod, ako správne a bez problémov nakúpiť na splátky.

 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia