Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


BRITAX RÖMER Baby-Safe 5Z

Dobrovoľné stiahnutie výrobku z trhu: BABY-SAFE 5Z a niektorých výrobkov BABY-SAFE 5Z2

Vážený zákaznici,
V spoločnosti Britax Römer berieme kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov veľmi vážne. Na základe ďalšieho testovania a spätnej väzby od zákazníkov sme zistili závadu týkajúcu sa sa rukoväte nosiča u detských nosidiel BABY-SAFE 5Z a niektorých nosidiel BABY-SAFE 5Z2. Vieme, že nám dôverujete, že dodávame bezpečné výrobky, a preto sme sa rozhodli dotknuté výrobky dobrovoľne stiahnuť a bezplatne ich vymeniť. U týchto detských nosidiel existuje potenciálny bezpečnostný problém s medzerou, ktorá môže vzniknúť medzi rukoväťou a škrupinou sedadla, zvyčajne iba na jednej strane. Zistený problém nemá vplyv na bezpečnosť nosidla pri používaní vo vozidle. Náš záväzok poskytovať vysoko kvalitné a bezpečné detské nosiče však znamená, že prijímame opatrenia, pretože existuje potenciálne bezpečnostné riziko pri prenášaní detského nosiča mimo vozidla.
V zriedkavých prípadoch môže dôjsť k neočakávanému odpojeniu rukoväte, čo môže spôsobiť náhle pohyby škrupiny a/alebo prekvapenie osoby nesúcej nosítko.
Veľmi sa ospravedlňujeme za všetky obavy a nepríjemnosti, ktoré to môže spôsobiť. Všetky dotknuté nosidlá BABY-SAFE 5Z a BABY-SAFE 5Z2 vám budú bezplatne vymenené za novú bezpečnú verziu výrobku BABY-SAFE PRO.

Čo musíte urobiť?

Ak máte zariadenie BABY-SAFE 5Z alebo BABY-SAFE 5Z2, skontrolujte na našich webových stránkach www.baby-safe-check.com, či sa tento problém týka aj vášho výrobku. Všimnite si, že niektoré výrobky BABY-SAFE 5Z2 sa tento problém netýka. Pokiaľ je váš výrobok ich súčasťou, prestaňte prosím s okamžitou platnosťou dojčenskej autosedačky používať. Pokiaľ potrebujete nosítko používať, používajte ho prosím iba v aute a neprenášajte ho pomocou rukoväte.
Neustále vyvíjame konštrukciu a testujeme celý rad našich výrobkov a zaväzujeme sa na neustále zlepšovanie.

 

Navštívte stránky www.baby-safe-check.com pre vymenu autosedačky