Ako sa zaregistrovať

Kategórie
 
 
 
 

Ako sa zaregistrovať

Chcete sa zaregistrovať v našom e-shope a využívať naplno vernostný program? Pripravili sme pre vás jednoduchý obrázkový návod, ktorý vás prevedie procesom registrácie.

Postup registrácie:

1. krok

prejdite na registračný formulár kliknutím na odkaz "Registrácia" vpravo hore v našom e-shope www.aladdin.sk alebo kliknutím na tento link: https://www.aladdin.sk/obchod-registracia/

 

2. krok

vyplňte povinné registračné údaje označené hviezdičkou:

 

3. krok

potvrďte anti-spamové overenie reCAPTCHA kliknutím na biele políčko vedľa nápisu "Nie som robot" (Čo je reCAPTCHA a na čo slúži?). V prípade, ak overenie trvá príliš dlho alebo neprebehne vôbec, vyskúšajte použiť iný internetový prehliadač alebo iné zariadenie (iný počítač, mobil, tablet...), prípadne iné internetové pripojenie (wifi alebo mobilný internet).

Ak systém nevie spoľahlivo určiť, že ste človek, môže overenie doplniť o jednoduchý rozpoznávací test (napr. označ všetky políčka, na ktorých je zviera, vec, auto, človek... viz obrázok nižšie)

 

4. krok

odsúhlaste povinné políčka s obchodnými podmienkami, spracovaním osobných údajov a potvrďte, že máte viac ako 16 rokov. Ak chcete odoberať náš newsletter (nepovinné), odsúhlaste jeho odobrenie.

5. krok

potvrďte registráciu kliknutím na "Odoslať registráciu a pokračovať". Ak ste postupovali správne systém vás zaregistruje a automaticky prihlási do e-shopu.

 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia