Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Moderné technológie pre rodičov: inteligentná ponožka a kamera Owlet

Moderné technológie nám neustále prinášajú nové spôsoby, ako zlepšiť kvalitu života. Pre rodičov, ktorí chcú zabezpečiť maximálnu starostlivosť o svoje deti, ponúka značka Owlet inovatívne riešenia. Medzi najpopulárnejšie produkty patria inteligentná ponožka Owlet Smart Sock a kamera Owlet Cam2. Tieto produkty prinášajú pokoj a istotu, že vaše bábätko je v bezpečí, zatiaľ čo vy môžete sledovať jeho zdravie a pohodu v reálnom čase. Poďme sa pozrieť na tieto technologické zázraky bližšie.

Inteligentná Ponožka Owlet Smart Sock

Inteligentná ponožka Owlet Smart Sock je navrhnutá tak, aby sledovala dôležité životné funkcie vášho bábätka počas spánku. Tento malý, pohodlný prístroj poskytuje rodičom cenné informácie o srdcovom tepe a úrovni kyslíka dieťaťa v reálnom čase. Ponožka využíva technológiu pulznej oxymetrie, ktorá je bezpečná a overená v medicíne.

Hlavné výhody Owlet Smart Sock:

 • Reálny časový monitoring: Ponožka monitoruje srdcový tep a hladinu kyslíka, čím vám poskytuje okamžité upozornenia, ak sa niečo zdá byť mimo normálu.
 • Bezpečnosť a pohodlie: Vyrobená z mäkkých, hypoalergénnych materiálov, ktoré sú pohodlné pre jemnú pokožku dieťaťa.
 • Jednoduché používanie: Intuitívna aplikácia umožňuje sledovať údaje priamo z vášho smartfónu.
 • Pokojný spánok pre rodičov: S Owlet Smart Sock môžete pokojne spať s vedomím, že váš malý poklad je pod neustálym dohľadom.

Kamera Owlet Cam2

Kamera Owlet Cam2 je ďalším neoceniteľným nástrojom pre rodičov, ktorí chcú mať svoje bábätko pod dohľadom, aj keď nie sú v rovnakej miestnosti. Táto inteligentná kamera ponúka vysokokvalitný obraz a zvuk, vďaka čomu môžete sledovať a počúvať svoje dieťa kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Hlavné vlastnosti Owlet Cam2:

 • Full HD video: Poskytuje krištáľovo čistý obraz, takže môžete vidieť každý detail.
 • Nočné videnie: Vďaka infračervenému nočnému videniu môžete sledovať svoje dieťa aj v tme.
 • Obojsmerný zvuk: Umožňuje vám počúvať a hovoriť so svojím dieťaťom cez aplikáciu.
 • Upozornenie na plač dieťaťa
 • Bezpečné streamovanie: Prenos videa je šifrovaný, čím sa zabezpečuje súkromie a bezpečnosť.
 • Nahrávanie a ukladanie videa: Cam2 oproti predchádzajúcej generácii kamier umožňuje aj nahrávanie a ukladanie videa.
 • Upozornenia na pohyb a zvuk: Kamera vás okamžite upozorní na akýkoľvek pohyb alebo zvuk v miestnosti.

Ako ponožka Owlet funguje a ako ju používať si pozrite v našom videu:

Kombinácia Inteligentnej Ponožky a Kamery

Kombinácia inteligentnej ponožky Owlet Smart Sock a kamery Owlet Cam2 poskytuje komplexné riešenie pre sledovanie vášho dieťaťa. S inteligentnou ponožkou môžete sledovať zdravotné údaje a s kamerou mať vizuálny a zvukový kontakt. Spolu tieto zariadenia ponúkajú kompletný prehľad o stave a pohode vášho dieťaťa, či už spí, hrá sa alebo odpočíva. Obe zariadenia je možné zakúpiť samostatne v niekoľkých variantách alebo spolu ako bundle set za zvýhodnenú cenu.

Produkty Owlet prinášajú revolučné riešenia pre moderných rodičov, ktorí chcú mať istotu, že ich dieťa je v bezpečí a zdravé. Inteligentná ponožka Owlet Smart Sock a kamera Owlet Cam2 poskytujú neoceniteľné nástroje na sledovanie životných funkcií a pohody dieťaťa v reálnom čase. Vďaka týmto technologickým inováciám môžete zažiť pokojný spánok a viac sa venovať krásnym momentom rodičovstva.

Investujte do starostlivosti o vaše dieťa s produktmi Owlet a zažite revolúciu v monitorovaní zdravia a bezpečnosti bábätiek.