Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Prečo sa rozhodnúť pre Britax-Römer autosedačky?

 
 

Britax-Römer je značka autosedačiek a ostatného detského príslušenstva, ktorú isto netreba menovať. Nemecká kvalita, vysoká precíznosť, maximálne zameranie sa na bezpečnosť. To sú atribúty tejto fantastickej značky, ktorá má skutočne veľké meno na súčasnom trhu.

 


 

Elita medzi autosedačkami

Ich autosedačky sa pýšia viac ako tridsiatimi patentmi a sústreďujú sa na výnimočné vylepšenia, bezpečnosť a funkčnosť na jednom mieste. Britax-Römer v spolupráci s firmou Volkswagen vyvinula v roku 1997 kotviaci systém autosedačiek ISOFIX, ktorý sa stal medzinárodným štandardom využívaným pri inštalácii detských autosedačiek v automobiloch.

Ten sa aktuálne transformoval do regulácie I-size, ktorá je založená na tom, že autosedačka musí byť vhodná pre detičky od narodenia do ich výšky 105cm. Taktiež musí byť vybavená spomínaným isofixom, mať vnútorné viacbodové bezpečnostné pásy, spĺňať predpísané crash testy (vrátane testov pri bočnom náraze) a jej maximálna hmotnosť spolu s dieťatkom by mala byť 33kg.


Bezpečnosť  je základ

Otázka bezpečnosti by pri autosedačkách mala byť na prvom mieste. Ide predsa o ochranu vášho dieťatka a taktiež váš pokoj na duši, ktorý si zachováte len vďaka kvalitnému produktu, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť.

Britax Römer autosedačky vám na 100% splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky. Sú to produkty s veľkým P, ktorým môžete naozaj dôverovať a nikdy vás nezradia.