Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Wildride - nenahraditeľný pomocník pre aktívnych rodičov

Hľadáte spôsob, ako si uľahčiť život pri každodenných aktivitách s vaším dieťaťom? Wildride je odpoveďou na všetky vaše potreby. Tento praktický a ergonomický nosič je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu voľnosť a komfort, či už ste na nákupoch, rodinnom výlete, alebo venčíte svojho domáceho maznáčika.

Wildride je výtvorom Britt Schoorl a Joosta Hultinka, holandského dua s niekoľkými desaťročiami skúseností v oblasti módy, marketingu a e-commerce. Ale dôležitejšie ako čokoľvek iné je skúsenosť s deťmi! Britt, matka dvoch detí, má za sebou širokú kariéru ako šéfka designu pre známu módnu značku. Joost, otec troch detí, má za sebou rôznorodú kariéru v reklame, elektronickom obchodovaní a marketingu pre rôzne značky.

Skladný a praktický na každom kroku

Jednou z najväčších výhod Wildride je jeho skladnosť. Nosič je veľmi kompaktný, takže ho môžete mať stále po ruke. Či už ho potrebujete rýchlo zbaliť do tašky alebo ho nosiť na sebe, jeho prenosnosť vám umožní flexibilitu a pohyb, kdekoľvek sa nachádzate. Je to ideálne riešenie pre situácie, kde kočík nie je praktický alebo vôbec možný.

jednoduché použitie

Používanie nosiča Wildride je intuitívne a rýchle. Stačí len pár jednoduchých krokov a vaše dieťa je bezpečne a pohodlne umiestnené:

Celý proces trvá len asi 20 sekúnd, čo vám ušetrí čas a nervy, a vy sa môžete sústrediť na užívanie si vašich aktivít.

Ergonomický dizajn pre maximálny komfort

Wildride je navrhnutý s dôrazom na ergonómiu, takže je pohodlný nielen pre vaše dieťa, ale aj pre vás. Správne rozloženie hmotnosti a podpora pre chrbticu zaručujú, že nosenie dieťaťa bude príjemné a bezbolestné, aj pri dlhšom používaní. Navyše, jeho štýlový dizajn v zelenej farbe sa hodí ku každému outfitu, takže budete vždy vyzerať skvelo.

Rozšírte možnosti svojich výletov

S nosičom Wildride sa vám otvárajú nové možnosti, kam môžete vyraziť so svojím dieťaťom. Miesta, kam sa s kočíkom dostanete len ťažko alebo vôbec, sú teraz prístupné a pripravené na objavovanie. Či už plánujete výlet do prírody, návštevu pamiatok alebo len prechádzku po meste, tento nosič vám poskytne slobodu a pohodlie.

Wildride je viac než len nosič. Je to váš každodenný pomocník, ktorý zjednoduší život a prinesie viac radosti do vašich rodinných aktivít. S jeho praktickosťou, skladnosťou a ergonomickým dizajnom budete pripravení na akúkoľvek situáciu. Nepostrádateľný doplnok pre každého aktívneho rodiča, ktorý chce mať svoje dieťa vždy blízko a zároveň si užívať voľnosť pohybu.