Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


CYBEX by Anna Lewandowska

 

Športová kolekcia CYBEX
od Anny Lewandowskej

Olympijská športovkyňa a podnikateľka v oblasti zdravia, Anna Lewandowská, motivuje milióny ľudí po celom svete k zdravšiemu a aktívnejšiemu životu. Jej nadšenie, ženskosť a neobmedzená energia boli inšpiráciou pre túto úžasnú novú kolekciu CYBEX Sport.

ZENO AVI z kolekcie Anny Lewandowskej pre CYBEX

 

Kúpiť online

 


Splnený sen o spolupráci

Spolupráca s Annou bola úžasná a dokazuje: Pozrite sa, čo sa dialo v zákulisí pri fotení vo Varšave.

 

 

Striedajte svoj štýl podľa ľubovôle

Vyberte si pre svoj kočík ZENO alebo AVI medzi detailmi futbalovej lopty alebo nádhernými motýľmi – podľa toho, akú máte náladu.

 

„Som hrdá na to, že som sa nebála premeniť svoju vášeň a sny na svoj vlastný spôsob života.“

Anna Lewandowská

 

ZENO

Inovatívny príves multišport ZENO vám umožňuje cvičiť slobodne presne podľa svojich predstáv – prirodzene a bez obmedzenia. Choďte, behajte, jazdite na bicykli alebo na bežkách – je to vaša voľba. Annin dizajn sedačky kombinuje púdrovo ružovú farbu s čiernou a zvýrazňuje tak elegantné línie nášho prívesu ZENO.

 

Kúpiť online

ZENO
4-IN-1-MULTISPORT

Jedinečná funkcia 4-in-1 Multišport prívesu ZENO vám umožní byť aktívna v akomkoľvek ročnom období – či už beháte v parku, jazdíte na bicykli, beháte po meste, alebo sa vyberiete do prírody na bežky.

AVI

AVI je ľahký kočík určený pre beh a každý výbeh s ním je neuveriteľne hladký a štýlový. Vyniknite, aj keď zo seba práve vydávate 100%. Zvoľte kočík na behanie, oslavujúce moderné mamičky, ktoré sú dostatočne odvážne na to, aby prežívali svoje sny. Fitness štýlovo. Šport nikdy nevyzeral lepšie!

 

Kúpiť online

 

Zblízka a osobne
s Annou

Porozprávali sme sa s Annou o jej kolekcii a našich spoločných hodnotách a zistili sme, ako Anna zvláda skĺbiť svoj rušný rodinný život a rôzne podnikateľské aktivity v oblasti zdravia a fitness. A odhalili sme jej tajomstvo na najšťastnejší a maximálne naplňujúci život.