Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


CYBEX by Karolina Kurkova

 

VÝNIMOČNÁ SPOLUPRÁCA MEDZI CYBEXOM A KAROLÍNOU KURKOVOU

Dvadsať rokov bola Karolína závideniahodnou silou vo svete módy. Po tom, čo ju objavila samotná Anna Wintour, sa Karolína dostala na obálku časopisu Vogue. Pracovala aj ako očarujúci anjel Victoria's Secret a stala sa tvárou väčšiny luxusných značiek, ako sú Gucci, Dior, Chanel, Prada a Louis Vuitton.
Karolína dosiahla úspešnú kariéru vďaka svojej úžasnej kráse, disciplíne a obchodnému duchu. Ale je tu ešte niečo iné. Hovoríme tu o takzvanom faktore X - alebo v prípade Karolíny o faktore K. Jej energia, motivácia a vášeň pre vec vytvárajú faktor K, ktorý ju robí takou výnimočnou a obľúbenou.

Počas fotenia pre kampaň Karolíninej kolekcie produktov CYBEX v Miami je K-faktor jasne viditeľný: Karolína pred objektívom tancuje, spieva a zabáva všetkých okolo seba, ale zároveň posúva fotenie dopredu. Práve to ju robí takou výnimočnou. Či už je pod tlakom, prispôsobuje sa neustále sa meniacim podmienkam, alebo sa prepína z režimu pracujúcej modelky do režimu pracujúcej matky, Karolína je vždy v pohode. Miluje, keď môže mať svoju rodinu "na pľaci", aj keď veci nejdú úplne podľa plánu.

 

V dnešnej rýchlej spoločnosti sa rodičia musia starať o veľa vecí: od kariéry až po rodinu. Karolína ako hlava vlastnej rodiny veľmi dobre vie, čím všetkým rodičia prechádzajú v snahe udržať tempo a byť dokonalou mamou.
Každý si myslí, že skvelá mama dokáže nájsť rovnováhu medzi všetkým, ale ja si myslím, že to nie je možné. Myslím si, že dobrý rodič je ten, ktorý je ochotný sa začleniť a pracovať na sebe. Niekto, kto sa nebojí vyhrnúť si rukávy a zašpiniť sa, nech to stojí, čo to stojí. Učila som sa aj od svojich rodičov. Vždy sa navzájom podporovali, a to je tiež dôležité!

Karolínina predstava o skvelej mame samozrejme zahŕňa tiež premýšľanie o tom, ktoré produkty vyberiete pre Vašu rodinu a pre svoje deti.
"Každý vám povie niečo iné. Keď ste prvýkrát v úlohe rodiča, máte pocit, že potrebujete strašne veľa. Ale s druhým dieťaťom som zistila, že v skutočnosti potrebujem oveľa menej. Predovšetkým by ste sa mali zamerať na kvalitu, a nie na kvantitu."

Spolupráca Karolíny s nemeckou značkou CYBEX vznikla na základe ich spoločnej filozofie rodičovstva. Rovnako ako Karolína, aj spoločnosť CYBEX sa pri vývoji svojich výrobkov snaží nájsť dokonalú symbiózu medzi bezpečnosťou, funkčnosťou a dizajnom. Moderní rodičia sa nemusia spoliehať len na funkčnosť výrobkov CYBEX, ale aj na ich moderný štýl. Karolína pri tvorbe kolekcie úzko spolupracovala so spoločnosťou CYBEX. Ako pracujúca mama a módna expertka, ktorá vie, čo ženy v súčasnosti chcú a potrebujú, brala spoluprácu so spoločnosťou CYBEX celkom vážne. Je nielen tvárou tejto novej kolekcie, ale aj jej skutočnou spolutvorkyňou, ktorá do projektu vniesla svoje vlastné nápady. Zároveň je Karolína aj zástankyňou udržateľných výrobkov. Vďaka tomu je kolekcia vyrobená z recyklovaných vlákien s certifikátom REPREVE®. Vlákno v každom výrobku tak obsahuje až 31 recyklovaných plastových PET fliaš pre rodičov, ktorí dbajú na životné prostredie.

 

Najdôležitejšou zložkou kolekcie CYBEX by Karolína Kurkova je LÁSKA. Pre Karolínu je láska hnacou silou vesmíru, energiou a najdôležitejším princípom života.
Láska je taká rozmanitá ako život sám: láska k rodine, práci, komunite, iným ľuďom a životu všeobecne.

To sa odráža aj v Karolíninom dizajne a jej znalostiach ako módnej expertky: široké červené pery slúžia ako štýlový prvok a zároveň vyjadrujú lásku. Odvážna kombinácia farieb a potlačí zodpovedá jej životnej filozofii - hravosti a rozmarnosti, ktorú dnes potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým.
Potrebujeme lásku, zábavu a pozitívnu energiu. Skrátka, potrebujeme K-faktor.

PRIAM

CLOUD Z I-SIZE

DETSKÁ AUTOSEDAČKA CLOUD I-SIZE, KTORÁ PREDSTAVUJE IDEÁLNU SYMBIÓZU BEZPEČNOSTI A ŠTÝLOVÉHO VZHĽADU, JE TERAZ K DISPOZÍCII V ŽIARIVÝCH FARBÁCH S ABSTRAKTNÝMI LÍNIAMI KOLEKCIE KAROLÍNY KURKOVEJ.

 

Kúpiť

PRIAM SEAT PACK

OKREM ZÁBAVY A SKVELÉHO VZHĽADU PRINÁŠA AJ VEĽA FUNKCIÍ - SKLADANIE A POLOHOVANIE KOČÍKA JE MOŽNÉ LEN JEDNOU RUKOU. JEHO ELEGANTNÝ DIZAJN DOKONALE DOPĹŇA SEDACÍ VAK Z KOLEKCIE KAROLÍNA KURKOVA - KOMBINÁCIU VÍRIVÝCH TVAROV, PULZUJÚCEJ ENERGIE A UŽ IKONICKÝCH ČERVENÝCH PIER JEDNODUCHO NEMOŽNO PREHLIADNUŤ.

 

Kúpiť

PRIAM LUX CARRY COT

UŽ OD NARODENIA SA VAŠE DIEŤA MÔŽE VOZIŤ V PÚTAVEJ ELEGANCII VANIČKY PRIAM LUX CARRY COT.

 

Kúpiť

MIOS

CLOUD Z I-SIZE

DETSKÁ AUTOSEDAČKA CLOUD I-SIZE, KTORÁ PREDSTAVUJE IDEÁLNU SYMBIÓZU BEZPEČNOSTI A ŠTÝLOVÉHO VZHĽADU, JE TERAZ K DISPOZÍCII V ŽIARIVÝCH FARBÁCH S ABSTRAKTNÝMI LÍNIAMI KOLEKCIE KAROLÍNY KURKOVEJ.

 

Kúpiť

MIOS SEAT PACK

OBYVATEĽOM MESTA - KOMPAKTNÉ ROZMERY A ŠTÍHLA SILUETA TOHTO KOČÍKA VÁM POMÔŽU BEZ PROBLÉMOV PRECHÁDZAŤ RUŠNÝMI MESTSKÝMI CHODNÍKMI. VAŠE DIEŤA VYNIKNE VĎAKA ENERGICKÉMU DIZAJNU SEDACEJ SÚPRAVY Z KOLEKCIE KAROLÍNY KURKOVEJ, KTORÝ JE HRAVÝ A VÁŠNIVÝ ZÁROVEŇ.

 

Kúpiť

MIOS LUX CARRY COT

VO VANIČKA MIOS LUX CARRY COT BUDÚ PRVÉ MESIACE ŽIVOTA VÁŠHO BÁBÄTKA PREBIEHAŤ ELEGANTNE A POHODLNE, SO 100 % BAVLNENÝM INTERIÉROM A VESELOU A DRZOU POTLAČOU KAROLÍNY KURKOVEJ, KTORÁ OPLÝVA LÁSKOU.

 

Kúpiť


EKOLOGICKY UVEDOMELÉ ROZHODNUTIE

Kolekcia CYBEX by Karolína Kurkova je vyrobená z recyklovaných vlákien s certifikátom REPREVE®. Vlákno v každom výrobku tak obsahuje až 31 recyklovaných plastových PET fliaš pre rodičov, ktorí dbajú na životné prostredie.

CLOUD Z I-SIZE

DETSKÁ AUTOSEDAČKA CLOUD I-SIZE, KTORÁ PREDSTAVUJE IDEÁLNU SYMBIÓZU BEZPEČNOSTI A ŠTÝLOVÉHO VZHĽADU, JE TERAZ K DISPOZÍCII V ŽIARIVÝCH FARBÁCH S ABSTRAKTNÝMI LÍNIAMI KOLEKCIE KAROLÍNY KURKOVEJ.

Kúpiť online

YEMA TIE

UDRŽUJTE SVOJE MILOVANÉ DIEŤA ČO NAJBLIŽŠIE POMOCOU YEMA TIE. TENTO NOSIČ JE ERGONOMICKY NAVRHNUTÝ TAK, ABY NAPOMÁHAL ZDRAVÉMU VÝVOJU VÁŠHO DIEŤAŤA, A MOŽNO HO NASTAVIŤ TAK, ABY NEUSTÁLE PODPOROVAL KRK A HLAVU. BUDETE ŠTÝLOVO VYČNIEVAŤ Z DAVU.

Kúpiť online

TAŠKA NA PLIENKY

KEĎ VYRAZÍTE VON, MÔŽETE SI BYŤ ISTÍ, ŽE SPOLOČNOSŤ CYBEX MYSLELA NA KAŽDÝ DETAIL. TAŠKA NA PLIENKY Z KOLEKCIE KAROLÍNY KURKOVEJ JE VYBAVENÁ NEPREMOKAVOU PRIEHRADKOU, TERMO DRŽIAKOM NA FĽAŠU A PREBAĽOVACOU PODLOŽKOU. NAVYŠE JU MÔŽETE NOSIŤ AKO BATOH A MAŤ OBE RUKY VOĽNÉ.

Kúpiť online

FUSAK

KEĎ STE PRIPRAVENÍ VYRAZIŤ DO PRÍRODY, ZABAĽTE SVOJE DIEŤA DO POHODLNÉHO FUSAKU PLATINUM. FUSAK DOKONALE DOPĹŇA ŠTÝLOVÝ VZHĽAD KOČÍKOV PRIAM A MIOS A MÁ PREPLETENÉ VZORY A VEĽKÉ BOZKÁVAJÚCE PERY Z KOLEKCIE KAROLÍNY KURKOVEJ.

Kúpiť online