Obľúbené

Kategórie
 
 
 
 
 

Obľúbené - Wishlist

Praktická sekcia Wishlist slúži na ukladanie produktov z nášho e-shopu, ktoré vám skutočne učarovali. Či už pôjde o váš vytúžený darček alebo o nejakú tú vecičku, ktorou by ste si sami chceli v budúcnosti spraviť radosť. Postup je jednoduchý, stačí sa u nás zaregistrovať a môžete si užívať výhody Wishlistu, ktorý vám nepochybne uľahčí život a zjednoduší výber produktov v budúcnosti.

Do Wishlistu si produkty dokážete pridať a odobrať doslova jedným kliknutím. Vo vašom zozname vás vždy spoľahlivo počkajú a zostanú tam pripravené na kúpu kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako sme spomínali, na využívanie Wishlistu budete potrebovať vlastný účet, do ktorého sa prihlásite. Následne si vyberiete ten pravý produkt pre vás a kliknete na srdiečko po jeho pravici. Daný produkt sa okamžite ocitne vo vašom Wishliste, kde budete mať na výber z dvoch možností - zakúpiť alebo odstrániť ho zo zoznamu.

Verný pomocník, ktorý vás nikdy nesklame a vždy vám trpezlivo poradí, taký je náš Wishlist. Nech sa páči, vyskúšajte ho a nebudete ľutovať!

 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia