Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Čvach, čvach! Ktorých pomocníkov potrebujete pri kúpaní vášho drobčeka?

 
 

Určite to poznáte, je večer, vaše dieťatko pôjde pomaly spinkať, no ešte ho predtým niečo čaká. No čo také? Predsa kúpanie! Túto aktivitu väčšina malých obľubuje, a tak sme sa rozhodli napísať článok, ktorý vám ozrejmí, čo všetko by sa vám pri budúcom kupkaní mohlo zísť.


Teplomery do vody

Vaším významným pomocníkom bude jednoznačne teplomer do vody. Detské telíčko je veľmi citlivé na teploty, a tak musíte najskôr zistiť, či je teplota vody tak akurát - nemala by byť ani príliš chladná, ani príliš horúca. Po jej zmeraní vašej ratolesti už nič nebude brániť v tom, aby si vychutnala svoj “kúpeľ” naplno.  


Vaničky a vedierka

Kupkanie bez vaničky je ako hranie bez hračky. Vanička musí byť vyrobená z kvalitného nezávadného materiálu, no taktiež je potrebné, aby bola dostatočne priestranná, nech sa vaše dieťatko cíti komfortne a môže si vychutnať túto zábavnú chvíľu plnými dúškami.

Fajné vedierko zas využije pri svojich hravých dobrodružstvách plných špliechania a vĺn.


Uteráky a osušky

Po kupkaní sa treba do niečoho poriadne zabaliť, nech je drobné telíčko v teple, a nech sa môže poriadne osušiť. Uteráky a osušky by mali mať príjemný materiál, byť dostatočne rozmerné a hravý motív na ich povrchu bude pre drobčeka len plus.

Župany

Župan, hravý oblečok každého nádejného plavca, samozrejme nesmie chýbať.

Sedátka a lehátka do vane

“Dospelácka” vaňa nie je zrovna tým najpohodlnejším miestom pre maličký detský chrbátik. Z tohto dôvodu sú na trhu k dispozícii pohodlné sedátka a lehátka do vane, ktoré spríjemnia každý jeden “mokrý pobyt”.

Stojany pod vaničku

Aby vanička mala na čom stáť, stojan je jej najlepší kamarát. Týmto spôsobom postavíte vaničku kdekoľvek a kupkanie môže prebiehať dokonca aj vo vašej obývačke.

 

Mamičky, ako môžete vidieť, aj kúpanie si vyžaduje niekoľko pomocníkov. Tento článok vám popísal všetkých, ktorí vašej ratolesti zabezpečia plnohodnotné kupkanie, ktoré si zaslúži.