Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Vyberáme jarný fusak - na čo sa treba zamerať?

 

V dnešnom článku hodíme očkom na jarné fusaky. Pozrieme sa, čo všetko musíte brať pri jeho kúpe v úvahu, aby bolo vaše dieťatko maximálne spokojné.

 

1.Materiál

Materiál fusaku je dôležitý z hľadiska vhodnosti pre dané ročné obdobie. Musí byť pre vašu ratolesť príjemný na dotyk a pohodlný na každodenné používanie. Jarný fusak by mal byť dostatočne priedušný, aby odvádzal naakumulované teplo od drobčeka.

2.Účel

Pri kúpe sa taktiež musíte zamyslieť na aký účel vám bude slúžiť, teda konkrétne činnosti s vašim dieťatkom pri ktorých ho budete využívať a taktiež pri akých podmienkach z hľadiska počasia.

 

3.Strih

Strih fusaku je rovnako dôležitý ako strih akéhokoľvek oblečenia pre vášho bubíka. Nemal by ho nikde omíňať, ťahať, sťahovať a celkovo obmedzovať. Mal by sa v ňom cítiť akoby ho na sebe dokonca ani nemal.

 

4.Vhodnosť pre tvar kočíka

Každý typ kočíku ma svoj špecifický tvar. Z tohto dôvodu je dôležité, aby bol kompatibilný s daným fusakom, nech zapadnú do seba presne ako majú.

Ako vidíte, výber jarného fusaku nie je zas taká veda. Stačí sa zamyslieť nad aspektmi, ktoré sme spomenuli v tomto článku a určite vyberiete ten správny.