Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


Teplé mesiace a tehotenstvo - ako to zvládnuť?

 
 
Aj napriek tomu, že tehotenstvo je nepochybne najkrajším obdobím, aké ženy môžu zažiť, prináša so sebou počas horúčav predsa len aj niekoľko nevýhod. Medzi tie najmenej príjemné patrí znížená možnosť plnohodnotného pohybu, zhoršené dýchanie a častejšia návšteva toalety.

 

Akých pravidiel by sa tehuľky mali určite držať, aby si nepokazili túto peknú sezónu?

1. Počas najväčších hicov by ste sa isto mali zdržiavať v tieni, aby ste sa vyhli riziku privodenia úpalu. Medzi ďalšie potenciálne nebezpečenstvá patrí napríklad prehriatie a dehydratácia.

2. Dodržujte zdravý pitný režim, váš príjem tekutín by sa mal pohybovať od 2-3 litrov až viac v závislosti od potenia počas dňa.

3. Športovanie držte na uzde. Na fyzické aktivity dbajte s mierou, určite sa vyhnite tým príliš náročným. Ideálnou aktivitou ktorou nič nepokazíte, je stará dobrá svižná chôdza. Ak chcete aj napriek tomu cvičiť, tak optimálnym prostredím je voda z dôvodu jej prirodzeného charakteru.


4. Nestojte pri rozhorúčenom sporáku, radšej si doprajte jedlo, ktoré netreba variť ako napríklad výživný a osviežujúci šalát. V teplých mesiacoch sa taktiež oplatí grilovať na čerstvom vzduchu niekde v tieni alebo si dopriať nejaký fajný smoothie drink.

5. Obliekajte sa primerane teplotám. Zamerajte sa na voľné šaty z priedušných materiálov, v ktorých sa budete cítiť príjemne a sviežo. Ako doplnok sa vám zíde pokrývka hlavy napríklad v podobe nejakého štýlového klobúčika.


Budúce mamičky, pred užívaním pekných teplých dní si prebehnite naše odporúčania a vyhnite sa tak prípadným neočakávaným nepríjemnostiam. Prajeme vám krásne leto plné šťastných chvíľ s Vaším rastúcim miláčikom, ktorého sa už isto neviete dočkať.