Kategórie
 
 
 
 
 

Športové kočíky

DOPRAVA ZDARMA
Cybex MIOS SEAT PACK
zväčšiť obrázok
Novinky
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
Cybex MIOS SEAT PACK
 

Cybex MIOS SEAT PACK

Výrobca:Cybex
Katalógové číslo:41232
farba: autumn gold: 174,95 €
138,50 € bez DPH 166,20 € s DPH Cena po registrácii:
:
Zvoľte variant:
ObrázokNázovDostupnosťCenaKúpiť
farba: autumn gold 174,95 €
farba: deep black 174,95 €
farba: mountain blue 174,95 €
farba: soho grey 174,95 €
farba: khaki green 174,95 €
farba: mustard yellow 174,95 €
farba: nautical blue 174,95 €

Popis produktu

MIOS SEAT PACK - tento produkt NEOBSHUJE podvozok!

Obsah balenia - MIOS Seat Pack (vr. Striešky, polstrovanie pásov, vnútorné vložky a poťahu opierky nôh)

Prispôsobte si kočík MIOS podľa vášho vkusu. Kombináciou podvozku s jedným z širokého výberu poťahov MIOS Seat Pack vytvoríte kočík presne podľa vašich predstáv.

vlastnosti:

 • Rozťahovacie XXL slnečná strieška: S okienkom a UPF50 + ochranou pred slnkom.
 • Sieťovaná opierka chrbta: Pre ideálnu cirkuláciu vzduchu počas horúcich dní.
 • Pohodlná vnútorná vložka: Pohodlie za teplých i chladných dní.
 • Polstrované pásy: Pre dodatočné pohodlie.
 • Široký výber farieb podľa kolekcie


Základné informácie:

 • rozmery v zloženom stave: D 750 mm / Š 500 mm / V 330 mm
 • rozmery v kompaktnom zloženom stave (bez šport. Sedenie a kol): D 650 mm / Š 500 mm / V 290 mm
 • váha: 9,9 kg

Vysoko praktický pre vás a dokonale pohodlný pre vaše dieťa. MIOS je štýlovým, kompaktným kočíkom, ktorý je stvorený pre váš moderný životný štýl v meste. Chcete vystúpiť z davu? MIOS vám poskytuje široký výber farebných možností pre prispôsobenie kočíka podľa vášho vkusu. Súčasťou tohto výberu sú aj exkluzívne módne kolekcie s prémiovými vzormi, špeciálnymi edíciami farieb a unikátnym dizajnom. Kým 4 v 1 cestovný systém rodičom ponúka všetky cestovné možnosti podľa potrieb ich dieťaťa, ľahký podvozok a kompaktné rozmery kočíka im umožňujú bez obáv navštíviť ich obľúbené miesta v meste - elegantné a jednoduché ovládanie aj v tých najužších uliciach mesta. Okrem priedušných sieťovaných látok, ktoré dieťaťu zabezpečujú pohodlie a príjemnú teplotu počas jazdu, je kočík vybavený tiež premyslenými prvkami, ktorý zaisťujú extra hladké zvezenie na akomkoľvek povrchu. Inovatívny dizajn a možnosti prispôsobenia robia z kočíka MIOS dokonalej stelesnenie rovnováhy medzi formou a funkciou, ktorá sa ľahko zapojí do vášho života a poskytne vám aj vášmu dieťaťu dokonalú jazdu.

Hlavné vlastnosti:

 • MIOS je skvele poskladaný systém, ktorý vám ponúka niekoľko možností prispôsobenia: korbička MIOS Lux Carry Cot s obzvlášť mäkkou, penovým matracom, flexibilné a pohodlná Lite Cot, ktorú možno nasadiť priamo na športové sedenie kočíka, inovatívne a priedušná športová nadstavba Lux Seat, ktorú je možné používať v pozícii po či proti smeru jazdy alebo ako cestovný systém s jednou z našich víťazných detských autosedačiek CYBEX a gb.
 • Jazda podľa vášho vkusu! Jedinečné vlastnosti kočíka MIOS vám dávajú možnosť výberu medzi rôznymi podvozkami a farbami poťahov. Okrem štandardnej kolekcie si môžete zvoliť tiež exkluzívne módne kolekcie s prémiovými vzormi, v špeciálnych farebných edíciách s jedinečným dizajnom.
 • S šírkou iba 50 cm je MIOS dokonalým spoločníkom do víru veľkomesta. Či už sa jedná o vstup do metra alebo o útulný butik, vďaka svojim úsporným rozmerom si MIOS elegantne poradí aj s tými najužšom ulicami v meste.

Ďalšie vlastnosti:

 • Udržte dieťa v chlade aj počas tých najteplejších dní. Kočík MIOS sa pýši inovatívne sieťovanou látkou v opierke chrbta a nôh, ktorá dokonale ladí s celkovým vzhľadom kočíka a zároveň pre dieťa poskytuje potrebnú cirkuláciu vzduchu. Vďaka priedušným vlastnostiam látky bude vaše dieťa vždy v chlade a pohodlie. Počas chladnejších dní je možné do kočíka vložiť polstrovanú komfortné vložku.
 • MIOS zachytáva esenciu bezstarostného životného štýlu v meste. S váhou iba 9,9 kg a šírkou len 50 cm je ideálnym spoločníkom pre rodičov na cestách. Jeho kompaktný dizajn dopĺňa dômyselná funkčnosť a maximálne pohodlie. Či už sa jedná o vstup do metra alebo o útulný butik, vďaka svojim úsporným rozmerom a predným otočným kolesám si MIOS elegantne poradí aj s tými najužšom ulicami v meste.
 • Športové sedenie kočíka MIOS možné používať v pozícii po či proti smeru jazdy a vďaka "pamäťovým tlačidlám" zaberie jej otočenie iba pár sekúnd.
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia