Všetky AKCIE na jednom mieste nájdeš TU

Doručenie cez Packetu len 3€
na výdajné miesta a Z-boxy v SR a ČR


REER Clona slunečná do auta Pure 2ks 86121

Kód: 150888
Vernostná zľava
Značka: REER
8,95 €
Skladom u nás
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Našli ste lepšiu cenu?

Našli ste lepšiu cenu na SLOVENSKOM e-shope?

Nevypĺňajte toto pole:

Podrobný popis

Slnečná clona do auta Pure 2ks

Spoľahlivo chráni pred priamym slnečným žiarením a škodlivými UV lúčmi (UPF: 50+), optimálne a ľahké uchytenie, vhodné pre väčšinu okien automobilov, pevné držanie vďaka samolepiacej fólii.

Poskytuje ochranný tieň
Deti sú často vystavené dlhodobému pobytu na slnku, najmä na dlhších cestách autom. Je to nielen veľmi nepríjemné, ale môže to tiež viesť k prehriatiu, spáleniu slnkom alebo úpalu. Súprava na ochranu proti slnku TravelKid Sun Pure, skladajúca sa z 2 slnečných clôn a zodpovedajúcej úložnej tašky, spoľahlivo chráni vaše dieťa v aute pred škodlivým slnečným žiarením.

Spoľahlivá ochrana proti škodlivému slnečnému žiareniu
vďaka UV ochrane 50+
TravelKid Sun Pure poskytuje vášmu dieťaťu v aute príjemný tieň a zabraňuje zahrievaniu vnútrajška automobilu. Vysoko kvalitná látka má slnečný ochranný faktor 50+ a ponúka tak plnú ochranu pred prenikajúcimi slnečnými lúčmi. Okrem všeobecnej ochrany pred slnečným žiarením tiež odvádza nebezpečné UV žiarenie a chráni tak vaše dieťa pred spálením.

Vhodné pre väčšinu okien automobilov
vďaka dokonalému prispôsobeniu
Bez ohľadu na to, či šoférujete dodávku, SUV, kombi alebo limuzínu, vaše auto má 3 alebo 5 dverí - TravelKid Sun Pure so svojimi rozmermi 48 cm x 30,5 cm je vhodný pre väčšinu automobilov. Vďaka svojim rozmerom pokrýva vždy veľkú časť okennej tabule a poskytuje vášmu dieťaťu dostatočný tieň.

Jednoduché pripevnenie a pevné držanie
vďaka samolepiacej fólii
Vďaka elektrostatickému náboju je povrch slnečnej clony potiahnutý fóliou samolepiacou a priľne k tabuli bez prísaviek. Vďaka tomu môžete reer slnečnú ochranu upevniť veľmi rýchlo: Jednoducho odstráňte nečistoty a zvyšky z okennej tabule a zatlačte fóliovú stranu slnečnej ochrany na okennú tabuľu. Hotovo! Prípadné bubliny je možné potom vyhladiť. Po demontáži slnečnej clony nezostávajú na okennej tabuli žiadne zvyšky! Ani po opakovanom nanášaní fólia nestráca pevné držanie.

Kompaktná a priestorovo úsporná
vrátane úložného vaku
Ochranu proti slnku je možné rýchlo a ľahko zložiť, pokiaľ ju za zamračeného dňa nepotrebujete. To sa deje v troch jednoduchých krokoch: Ak to chcete urobiť, musíte jednu stranu otočiť o 180 °, aby sa vytvorili dva kruhové konce. Tieto dva kruhy sú potom vtlačené do seba a potom vložené do úložného vaku, ktorý im bráni v opätovnom otvorení.
Priestorovo úsporné uloženie v prepravnej taške a bleskovo rýchle pripevnenie robí zo slnečnej clony ideálneho spoločníka pri cestovaní autobusom, vlakom alebo v aute z požičovne.

Detaily:

  • spoľahlivo chráni pred priamym slnečným žiarením a škodlivými UV lúčmi (UPF: 50+)
  • optimálne uchytenie, vhodné pre väčšinu okien automobilov
  • ľahké pripevnenie a pevné držanie vďaka samolepiacej fólii
  • odstránenie a opätovné pripojenie bez zvyškov, bez prísaviek

Rozmery: cca 48 x 30,5 cm
Obsah: 2 x ochrana proti slnku vrátane praktickej úložnej tašky
Materiál: Polyester, PVC
Farba: čierna
Obsah balenia: 2 x slnečná ochrana vr. praktického úložného vaku

Upozornenie: Okná vozidla musia byť čisté a zbavené prachu a mastnoty. Inštalácia na čelné sklo a predné bočné okná nie je povolená. Slnečná ochrana by za žiadnych okolností nemala obmedzovať zorné pole.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: