Retro kočíky sú späť! Čo je na nich tak pútavé?

Kategórie
 
 
 
 
 

Retro kočíky sú späť! Čo je na nich tak pútavé?

To, čo bolo štýlové v minulosti, už nemusí byť aj dnes. Či už pôjde o oldies hudbu, čiernobiele filmy alebo zvoncové nohavice. Výnimkou sú však retro kočíky, o ktoré majú mamičky stále väčší a väčší záujem. Prečo sú tak “v kurze”? Dôvodov môžeme nájsť niekoľko:

Nostalgia

Väčšina mamičiek si jednoducho veľmi rado zaspomína na časy “dávno minulé”. Pripomenú si svoje príjemné detské chvíle, kedy si aj ony užívali jazdu v podobnom kočíku.

Výnimočnosť

Retro kočíky majú skutočný šmrnc a vedia “vystúpiť z davu”. Svojou odlišnosťou sú pre každé ženské oko proste nesmierne zaujímavé.

Prepracovaný dizajn

Pre náročné mamičky, ktoré si potrpia nielen na funkcie daného kočíka, sú retro kočíky jasnou voľbou. Výrobcovia sa totiž na nich patrične “vyšantili” a nenechali žiaden detail náhode.

Kvalita

Vzhľadom na to, že retro kočíky patria medzi kočíky vo vyššej cenovej kategórii, ich kvalita musí byť odpovedajúca.

Elegantná jazda pre drobčeka

Dieťatko sa v retro kočíku bude cítiť doslova ako hviezda. Závisť od jeho dudlíkových rovesníkov sa dostaví takmer okamžite.

Ako môžete vidieť, retro kočíky majú skutočne “čo to do seba”. Pre mamičky môžu znamenať spôsob, akým sa vytiahnuť pred svojimi kamarátkami s deťúrencami, pre dieťatko zas pohodlnú jazdu vo veľkom štýle. Ako je to u vás? Preferujete “retro” alebo nie?

 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia